Dny evropského dědictví v Českém Brodě a Kouřimi | (4. 9. 2015)

U příležitosti Dnů evropského dědictví jsou v sobotu 12. září expozice v Podlipanském muzeu v Českém Brodě a v Muzeu Kouřimska v Kouřimi otevřeny za symbolické vstupné 1,- Kč.

V Podlipanském muzeu v Českém Brodě je ve 13.00 - 16.00 hodin pro děti připravena Loupežnická výtvarná dílna, která se vztahuje k právě probíhající výstavě "Loupežníci na Českobrodsku a Kouřimsku".

Tentýž den se také za symbolické vstupné 1,- Kč konají prohlídky kostela sv. Štěpána a chrámové zvonice v Kouřimi.

Mimořádně otevřena je také kouřimská zahrada Klášterka s pozůstatky cisterciáckého proboštství sv. Martina.

Podlipanské muzeum v Českém Brodě je v sobotu 12. září pro veřejnost otevřeno v 11.00 - 17.00 hodin, Muzeum Kouřimska, kostel sv. Štěpána a zahrada Klášterka v Kouřimi v 10.00 - 22.00 hodin.