• Den Středočeského kraje 2021
  • Pocta A. Balšánkovi
  • Expozice uzavřena

Beseda o historických hudebních nástrojích a výstavě "Sakrální umění na Českobrodsku" | (14. 6. 2014)

V rámci Podlipanských kulturních slavností Vás v sobotu 21. června v 10.00 hodin zveme do kostela Nejsvětější Trojice v Českém Brodě na pořad "Nástroje znovu objevené".

Účinkuje soubor historických hudebních nástrojů Musica da chiesa. V rámci besedy s hudebními ukázkami promluví o právě probíhající výstavě "Sakrální umění na Českobrodsku" historikové našeho muzea PhDr. Vladimír Jakub Mrvík, Ph. D. a Mgr. Vladimír Rišlink.

Celkový program Podlipanských kulturních slavností najdete zde.