• Vážky Českobrodska
  • Expozice uzavřena

V ROCE 2012 SE ZVÝŠILA NÁVŠTĚVNOST NAŠEHO MUZEA | (22. 1. 2013)

V loňském roce se více než o polovinu zvýšil zájem veřejnosti o výstavy, stálé expozice a doprovodné programy, pořádané v Podlipanském muzeu.

Naše muzeum navštívilo celkem 5 516 osob, což je o 57% více než v roce 2011. Velmi úspěšné byly zejména lektorské programy pro nejmladší návštěvníky, komentované prohlídky a tradičně také doprovodný program k českobrodské muzejní noci (19. 5.). Velkému zájmu veřejnosti se rovněž tešila výstava "Připravte si jízdenky", přibližující dějiny železnice v Českém Brodě a okolí (zahájena 19. 6.).

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše další návštěvy!