Vyšel průvodce po Červinkovském domě v Kolíně | (19. 1. 2012)

K prodeji je nově vydaný průvodce po expozici Regionálního muzea v Kolíně v Červinkovském domě, který byl zpracován odbornými pracovníky našeho muzea Mgr. Petrou Hollerovou, RSDr. Ladislavem Jouzou a Mgr. Vladimírem Rišlinkem.

Publikace s názvem "Měšťanský dům" byla vydána za podpory Středočeského kraje. Přibližuje dějiny Červinkovského domu čp. 27 v Kolíně a popisuje zde umístěné muzejní expozice "Královské město Kolín ve středověku", "Měšťanská domácnost 19. století" a "Hygiena a péče o tělo v průběhu staletí".

V pokladně kolínského muzea je k získání za 40,- Kč.